Proces realizacji projektu

Cztery proste kroki do udanej współpracy

w

Ustalenie zakresu

Powiedz mi jak powinna wyglądać Twoja wymarzona strona lub sklep.

h

Propozycja umowy

Spotkajmy się i omówmy szczegóły współpracy.

Realizacja projektu

Hosting, domena, projekt… ja się tym wszystkim zajmę.

Dalsza współpraca

Nauczę Cię prowadzić swoją stronę lub sklep oraz zaoferuje stałą pomoc.

Krok 1

Ustalenie zakresu projektu

Podczas pierwszej rozmowy, najczęściej telefonicznej, postaram się dowiedzieć jakie masz oczekiwania oraz wymagania względem nowej strony lub sklepu. Zapytam Cię również o to jaka jest Twoja grupa docelowa, czyli kim są Twoi klienci – to jest ważnej ponieważ to dla nich powstanie nowe rozwiązanie.

Jeśli masz już swoją stronę www lub sklep, porozmawiamy o tym, w jaki sposób teraz z niej korzystasz Ty i Twoi klienci, co chciałbyś zmienić oraz czego Ci brakuje na obecnej witrynie.

Krok 2

Propozycja współpracy

Wstępną umowę wraz z kosztem usługi przygotuję dla Ciebie na podstawie zebranych informacji, a następnie wyślę mailem.

Chętnie umówię się z Tobą na spotkanie aby szczegółowo omówić ofertę oraz doprecyzować warunki. Podczas tego spotkania przekażę Ci co będę od Ciebie potrzebował do realizacji projektu. Między innymi będą to: logo, zdjęcia produktów, teksty, dostępy do obecnego hostingu.

Umowę wraz z warunkami projektowymi oraz terminem realizacji możemy podpisać już podczas tego spotkania.

Krok 3

Realizacja projektu

Zaraz po podpisaniu umowy zajmę się wszystkim co będzie potrzebne aby nowa strona mogła działać pod wskazaną domeną w dniu określonym w umowie jako termin realizacji.

Zorganizuję dla Ciebie hosting oraz zarezerwuję domenę jeśli zajdzie taka potrzeba. Realizując projekt korzystam z licencjonowanych zdjęć pochodzących z legalnych banków zdjęć – bez limitu. Szablon strony lub sklepu będzie dopasowany kolorystycznie do Twojej firmy i zgodny z Twoimi wymaganiami.

Po kilku dniach wyślę Ci dostęp do pierwszej wersji strony, abyś mógł już zgłaszać swoje uwagi. Kiedy strona będzie gotowa oraz wszystkie Twoje uwagi wdrożone, umówimy się na konkretny dzień uruchomienia witryny na docelowej domenie.

Krok 4

Szkolenie i dalsza współpraca

Na tym nie skończy się nasza współpraca. W końcowym etapie realizacji projektu zaplanujemy spotkanie w siedzibie Twojej firmy, podczas którego przeprowadzę szkolenie pracownikom, którzy będą obsługiwali stronę.

Przedstawię Ci również ofertę usługi administracji stroną, dzięki której Twoja strona będzie realizowała najnowsze wymagania bezpieczeństwa, będzie zawsze aktualna. Dodatkowo w ramach usługi będzie miał możliwość zlecić mi drobne prace na stronie do jednej godziny w każdym miesiącu.