Pokaż się w sieci z lepszej strony

Strona internetowa

Nowoczesna strona internetowa z bardzo krótkim czasem ładowania może mieć znaczenie dla odwiedzających, generując pozyskiwanie klientów, a tym samym zwiększać zyski. Znam tajniki aspektów wizualnych i technicznych, jestem ekspertem w tworzeniu witryn internetowych, prezentujących Twoją działalność, produkty lub usługi. Tworzę profesjonalne strony internetowe dla firm dowolnej wielkości jak również dla blogerów i pasjonatów, więc nie wahaj się zapytać o wycenę. Staram się dopasować proces realizacji zlecenia tak, aby jak najbardziej Tobie odpowiadał. Własna strona internetowa jest najlepszym sposobem pokazania się w sieci, to potężne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz solidną markę.

Co otrzymasz w pakiecie wraz ze stroną internetową?

Zadbam o wszystkie aspekty uruchomienia nowej strony, aby Twoja firma otrzymała produkt w pełni funkcjonalny i zoptymalizowany. Pomogę w konfiguracji hostingu oraz domeny.

Istotne jest to, aby Twoja firma była widoczna w sieci. Dodam Twoją firmę do wyszukiwarek oraz katalogów takich jak Google Moja Firma czy Mapy Google. Ponadto podłączę oraz wstępnie skonfiguruję aplikację monitorującą ruch na stronie oraz aktualny stan Twojej witryny w wyszukiwarce Google – abyś mógł śledzić rozwój swojej strony w sieci.

Po wdrożeniu strony otrzymasz instrukcję zarządzania stroną w formie opisowej z nagraniami wideo. Przeszkolę również Ciebie lub Twoich pracowników z obsługi stroną.

Jaka będzie Twoja nowa strona?

Nowoczesna

Dopasowana do urządzeń mobilnych, profesjonalny projekt

}

Szybka

Strona ładuje się w mniej niż 3 sekundy

Bezpieczna

Zainstalowany certyfikat SSL oraz najnowsza wersja silnika WordPress

U

Zgodna z SEO

Wstępnie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek

w

Wielojęzyczna

Możesz mieć stronę przetłumaczoną na wiele języków

R

Dostępna

Strona może być również dostępna dla osób niepełnosprawnych

f

Łatwa w obsłudze

Wygodny edytor treści

Legalna

Grafiki i szablony pochodzą z legalnych źródeł